niedziela, 2 czerwca 2013

Super Plus Triple Functions BB Vital Cream vs Mizon Snail


Przed weekendem dotarła do mnie próbka Super Plus Triple Functions BB Vital Cream.
W porównaniu z Mizonem Snail, podkład jest trochę ciemniejszy, ale nadal ładnie stapia się ze skórą dzięki żółtym podtonom. W ciągu dnia daje trochę większy efekt „glow”, który co kilka godzin muszę ujarzmiać chusteczką. Jeśli chodzi o krycie sprawdza się lepiej niż Mizon  ładnie zakrywa drobne wypryski i zaczerwienienia, przyjemniej też pachnie. Jednak trzeba nakładać na dobrze nawilżoną skórę gdyż zdarza mu się uwydatniać suche  skórki (które są moją zmorą odkąd dla dobra mojej naczyniowej skóry zrezygnowałam z mechanicznych peelingów- może macie jakiś godny polecenia zamiennik?).


Próbka jest bardzo wydajna- niewielka ilość starcza na całą twarz. Cena plus zawarte w nim ekologiczne, roślinne składniki czynią go konkurencyjną alternatywą dla ślimaczkowego Mizona.  A do tego SPF 50+ na pewno zabiorę go na wakacjęJ


Jednak wciąż bardzo kusi mnie obiecywany przez azjatów efekt  regeneracji  skóry pod wpływem działania śluzu ślimaka- mucyn – który ma ułatwić regenerację skóry i nadać jej gładkości…  Ponieważ nie dostałam uczulenia na Mizon Snail,  podczas ostatnich zakupów oprócz Skin79 Vital, zamówiłam próbkę żelu Zamian Snail- testuje go od dzisiaj. Jeśli nie wywoła przykrych skutków na skórze,  może zdecyduje się na jakiś krem na bazie ślimaka?


Co obiecuje producent:
Najnowszy osiągnięcie kosmetyczne firmy Skin79 wśród kremów BB. Nowa ulepszona formuła, jeszcze lepsza ochrona i pielęgnacja!
Zawarte w kremie ekologiczne, roślinne składniki zapewniają skórze gładkość i elastyczność, dzięki kontroli poziomu nawilżenia i wydzielania sebum. Dodatkowo 5-V (Vital-V Complex), w którego skład wchodzą witaminy A, E, C oraz F pielęgnują, dodając skórze blasku i witalności. Jeszcze lepsza, szybko absorbująca się formuła zapewnia świeże, matowe wykończenie.  Wysoki filtr SPF 50 chroni skórę przez 365 dni w roku.

Dla kogo?
Do cery tłustej z nadmiarem sebum.
Skóry z brązowymi przebarwieniami i niedoskonałościami.
Do cery z rozszerzonymi porami.
Do skóry pozbawionej elastyczności.
Skóry pozbawionej blasku, poszarzałej z widnocznymi skutkami starzenia. 


Moja opinia:

Kolor i używanie:  Jasne,żółte tony. Dobre krycie ale nie można przesadzić by nie był zbyt widoczny. Zaraz po nalożeniu widać delikatne matowe wykonczenie, jednak z czasem zaczyna delikatnie „świecić”. Dobrze radzi sobie z kryciem zaczerwień.
Dosyć trwały, nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia. Bardzo przyjemny zapach.


Działanie: Nie zapycha. Nie wysusza skóry. Po zmyciu cera nie wygląda na zmęczoną, więc istnieje szansa że przy dłuższym użytkowaniu zobaczymy jego pozytywne oddziaływanie na skórę;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz